برانکو: تیم ملی با قلعه نویی می تواند در جام ملت ها به موفقیت برسد/ ایران تیم فوق العاده ای دارد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

برانکو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی «تسنیم» درباره این ملاقات گفت: ملاقات خیلی خوبی بود و از دیدن دوستان قدیمی‌ام لذت بردم. ما در مورد مسائل مختلف از جمله بازیکنان و لیگ، بسیار دوستانه بحث و تبادل نظر کردیم. واقعاً از ملاقات با قلعه‌نویی، نبی و بازیکنان تیم ملی لذت بردم. این مایه مباهات من است که فرصت ملاقات با آنها را پیدا کردم.

سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان ترجیح داد در خصوص شایعات مطرح شده در خصوص احتمال بازگشتش به نیمکت سرخپوشان تهرانی به جای یحیی گل‌محمدی اظهارنظر نکند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2912766

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال عمان که تیم‌تحت‌هدایتش پس از یک باخت، یک تساوی و یک برد خود را آماده رویارویی با قرقیزستان در دیدار رده‌بندی مسابقات کافا می‌کند، ظهر امروز (یکشنبه) در اردوی تیم ملی فوتبال ایران حاضر شد و پس از خوش و بش با بازیکنان تیم ملی، با امیر قلعه‌نویی و مهدی محمد نبی به گفت‌وگو پرداخت.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که «به نظرتان تیم ملی فوتبال ایران می‌تواند با امیر قلعه‌نویی در جام ملت‌های 2023 موفق ظاهر شود؟» اظهار داشت: بله، من فکر می‌کنم که تیم ملی فوتبال ایران می‌تواند با امیر قلعه‌نویی در جام ملت‌ها به موفقیت برسد. ایران تیم فوق‌العاده‌ای دارد و موفقیت تیم ملی به این بستگی دارد که فدراسیون فوتبال ایران و رسانه‌ها از این تیم حمایت کنند. ایران به طور حتم یکی از کاندیداهای اصلی قهرمانی در جام ملت‌های آسیاست.