بحران دیگر در انتظار استقلال؛ محمدی قراردادش را فسخ می کند؟- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهرداد محمدی که اولین خرید باشگاه استقلال در نقل‌وانتقالات بود، چند روزی به دلیل پاس نشدن چک پیش‌قسط قراردادش در تمرینات شرکت نمی‌کرد، اما پس از جلسه با علی خطیر سرپرست باشگاه استقلال قراردادی با این باشگاه امضا کرد. در قرارداد اولیه که محمدی با استقلال امضا کرده بود، این بند وجود داشت که در صورت پاس نشدن چک، بازیکن می‌تواند قراردادش را یکطرفه فسخ کند.

به نظر می‌رسید که مشکل استقلال و محمدی بر سر فسخ یکطرفه قرارداد حل شده باشد، اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد در قرارداد جدید، فارغ از اینکه چقدر از مبلغ قرارداد کاهش یافته است، باز هم بند فسخ وجود دارد، به طوری که اگر تا روزهای آینده پنج میلیارد به حساب محمدی واریز نشود، خرید جدید آبی‌ها می‌تواند قراردادش را فسخ کند. با توجه به مشکلات مالی باشگاه استقلال و اعتصاب دو روزه تمرینات توسط بازیکنان، در صورتی که محمدی قراردادش را فسخ کند، مشکلات جواد نکونام و استقلال چندین برابر می‌شود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2931631

محمدی به درخواست علی خطیر به باشگاه استقلال رفت و قرارداد جدیدی امضا کرد. کانال خبری استقلال نیز اعلام کرد محمدی با کاهش مبلغ تفاهم‌نامه، قرارداد جدیدی امضا کرد و باشگاه برای او آرزوی موفقیت می‌کند.