بحران بزرگ پرسپولیس در بزرگ ترین بازی نیم فصل اول با اقدام لوکادیا/ دستِ خالی گل محمدی در حمله- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2823263

پرسپولیسی‌ها با این شرایط بحران بزرگی را در بزرگ‌ترین بازی نیم‌فصل نخستن‌شان خواهند داشت. غیبت دو مهاجم تأثیرگذار پرسپولیس در دربی یک چالش مهم برای یحیی گل‌‌محمدی ایجاد کرده است. این درحالی است که پرسپولیسی‌ها در خط حمله تنها مهدی عبدی را در اختیار دارند که او نیز مدت‌هاست از شرایط ایده‌آلش فاصله گرفته است. حامد پاکدل دیگر مهاجم این تیم نیز به تازگی از بند مصدومیت رها شده و طبیعتاً ممکن است در فرم خوبی قرار نداشته باشد.

عدم حضور لوکادیا در دربی که تاکنون شش گل برای تیمش به ثمر رسانده شوک بزرگی برای پرسپولیس به حساب می‌آید. این در حالی است که پیش از این اعلام شده بود شیخ دیاباته دیگر مهاجم خارجی پرسپولیس نیز به دلیل مصدومیت قادر به حضور در دیدار مقابل استقلال نخواهد بود.

با این شرایط باید دید گل‌محمدی چه تصمیمی در فاصله 48 ساعته تا این بازی برای خط حمله تیمش اتخاذ خواهد کرد. آیا وحید امیری یک بار دیگر در این پست به کار گرفته می‌شود یا اینکه از بازیکنان جوان‌تر در این بازی حساس استفاده خواهد شد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه پرسپولیس در فاصله دو روز تا برگزاری نودونهمین دربی پایتخت، اعلام کرد یورگن لوکادیا مهاجم هلندی این تیم بدون اطلاع باشگاه در تمرین حضور پیدا نکرده است و به خاطر مشکلات خانوادگی، قصد ترک ایران را دارد. حتی گفته شد این بازیکن به فرودگاه امام خمینی (ره) رفته اما به دلیل اینکه فرایند خروج از کشور از جمله مفاصاحساب انجام نشده بود، موفق به خروج از ایران نشد.