با وجود اعلام فدراسیون فوتبال؛ نبی: محل اقامت تیم ملی قطعی نشده است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

وی گفت: با توجه به جلساتی که با آقای تاآقای قلعه نویی داشتیم مسیر آمادگی تیم ملی، اردوها و دیدارهای تدارکاتی و شرکت در تورنمنت های مختلف را مدنظر داریم که ان‌شاءالله تیم ملی با قدرت هرچه بیشتر در جام ملت های آسیا حاضر شود و بتواند کسب افتخار دیگری برای کشورمان داشته باشد.

وی در خصوص بررسی شرایط، محل اقامت و تمرینات و امکانات مد نظر برای تیم ملی فوتبال یران در دوحه گفت: با توجه به فرصتی که در اختیار داشتیم از هتل هایی که کنفدراسیون آسیا برای اقامت تیم ملی ایران معرفی کرده، بازدید کردیم. نهایتا 5 گزینه را در اختیار داریم. هنوز موردی را قطعی نکرده تا مسیر اداری و قانونی صورت پذیرد. یکی از نکاتی که مد نظر ما است خارج از محل اقامت، محل تمرین باید نزدیک هتل باشد که بتوانیم از حداکثر و حداقل زمان بهترین استفاده را داشته باشیم. 

نبی در پایان گفت: این گمانه زنی هایی که در خصوص محل اقامت تیم ها صورت گرفته و اسامی که عنوان شده، هنوز نهایی نیست و امیدواریم بهترین هتلی که در نزدیکی محل تمرین مناسب برای تمرینات بازیکنان تیم ملی ایران باشد را در اختیار داشته باشیم. همچنین نکات و موضوعات مورد نظر سرمربی تیم در بخش استاندارد تمرینات تیم ملی نیز مد نظر است و نهایتا اعلام خواهیم کرد که با کدام هتل به توافق خواهیم رسید یا در آینده کدام محل تمرین مورد نظر قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2894371

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی مدیر تیم ملی و نایب رییس فدراسیون گفت: قرعه کشی رقابتهای جام ملت‌های فوتبال آسیا با حضور 24 نماینده تیم های ملی حاضر در این دوره از مسابقات برگزار شد و تیم ملی ایران در گروه C قرار گرفت.