باشگاه فولاد خوزستان: اطلاعیه سپاهانی ها تأسف برانگیز و برای فریب هواداران است/ حرفی اگر داریم در زمین بازی بزنیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

4- فیلم بازی را دوباره ببینید. در تمام دقایق بازی، سپاهان از آوردن توپ به محوطه جریمه ما و خلق موقعیت گل عاجز است. فقط یک بار این اتفاق می‌افتد و آنهم دقیقاً زمانی است که به خاطر ورود این دو تماشاگر، مدافعان ما تمرکزشان را از دست داده‌اند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2762996

با این وجود در پاسخ به متنی که سپاهان منتشر کرده است، چند نکته را یادآور می‌شویم:

2- هیچ دلیل و مدرکی وجود ندارد که ثابت کند، دو تماشاگری که وارد زمین بازی شدند، هوادار باشگاه فولاد بوده و توسط این باشگاه سازماندهی شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت باشگاه فولاد خوزستان در این مورد نوشت: «اطلاعیه‌ای که باشگاه سپاهان درباره ورود دو تماشاگر به زمین در لحظات آخر بازی با فولاد، منتشر کرده، تأسف‌برانگیز است و احتمالاً کارکردی جز فریب هواداران این تیم ندارد.

در این اطلاعیه تلاش شده ورود آن دو هوادار را به باشگاه فولاد نسبت دهند و نتیجه بگیرند که سپاهان اگر در زمین خودش باخته، دلیلش همین اتفاق بوده است. بعید است کسی بازی سپاهان – فولاد را دیده باشد و به برتری بچه‌های تیم خوزستانی در بیشتر دقایق بازی گواهی ندهد.

3- اگر ماجرا همان‌طوری باشد که بیانیه‌نویس سپاهان روایت کرده و تماشاگر مذکور هوادار فولاد بوده و از طرف باشگاه فولاد مأمور شده وارد زمین شود، چرا خللی در بازی ایجاد نمی‌کند و بی‌تفاوت از کنار توپ می‌گذرد تا جایی که داور هم ادامه بازی می‌دهد؟

6- در دو بازی اخیر سپاهان را شکست داده‌ایم. پارسال 3 به صفر در اهواز و امسال یک به صفر در فولادشهر. می‌دانیم این شکست‌ها برای سپاهان سنگین است، این را هم می‌دانیم که رقابت ما اینجا تمام نمی‌شود. بگذارید حرفی اگر داریم، در زمین بازی بزنیم، نه در رسانه‌ها و به قصد فریب هواداران‌مان».

5- برای ما در باشگاه فولاد، بازیکنان، کادر فنی و بالاتر از همه، هواداران سپاهان محترم هستند. به آنها همیشه احترام گذاشته‌ایم، چه امروز که برخی از مسئولانش دست به فرافکنی زده‌اند و چه روزی که عده‌ای معتقد بودند که اشتباهات داوری به نفع این تیم در دو بازی از سه بازی اول لیگ، سهوی نبوده‌ است.

1- مسئول برقراری نظم در ورزشگاه، تیم میزبان است. سپاهان همانگونه که تصمیم گرفت علی‌رغم اعلام سازمان لیگ، بیش از 30 درصد ورزشگاه را پر کند، باید مسئولیت هرگونه بی‌نظمی را هم به گردن بگیرد.