بازگیر: آقای گل شدن برای هر مهاجمی شیرین است/ ملوان به سقوط فکر نمی کند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

مهاجم سه گله ملوان که در بازی با صنعت نفت هم یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند، درباره اینکه یکی از بالانشینان جدول گلزنان لیگ برتر است، اظهار داشت: خوشحالم که برای تیمم گل می‌زنم، ولی مهمتر از همه موفقیت تیم است. دوست دارم در هر بازی برای تیمم بازیکن مؤثری باشم و طبیعتاً آقای گل شدن برای هر مهاجمی شیرین است. امیدوارم این روند را ادامه دهم و با گلزنی‌هایم هواداران ملوان را خوشحال کنم.

 

وی در مورد حضور ملوان در انتهای جدول و اینکه آیا خطر سقوط آنها را تهدید نمی‌کند، خاطر نشان کرد: تیمی که تازه به لیگ برتر می‌آید نیاز به زمان دارد تا خودش را با شرایط جدید وفق بدهد. ما تیم خوبی داریم و به هیچ عنوان به سقوط فکر نمی‌کنیم. مطمئناً تیم ما در بازی‌های آینده نتایج خوبی خواهد گرفت و از پایین جدول جدا خواهیم شد. البته خواهش ما از مسئولان استانی این است که ملوان را حمایت کنند، چون این تیم ریشه‌دار و قدیمی نیاز به حمایت دارد.

سجاد بازگیر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: ما قبل از این بازی شرایط خاص و سختی داشتیم و هم‌قسم شده بودیم تا صنعت نفت را شکست دهیم. خوشبختانه دو گل زدیم و بعد از آن در نیمه دوم کمی عقب‌نشینی کردیم و این باعث شد تا یک گل بخوریم. با این حال مهمترین موضوع گرفتن سه امتیاز بود و خدا را شکر می‌کنم که سه امتیازی مهم گرفتیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2785603