بازگشت ملی پوشان به تمرینات پرسپولیس/ بیرانوند با ماسک مخصوص تمرین کرد + عکس- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

پرسپولیس آماده می‌شود تا روز سه‌شنبه 29 آذر ماه و با آغاز مجدد مسابقات لیگ برتر، در دربی پایتخت به میدان برود.

تیم فوتبال پرسپولیس , فوتبال ,

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران، امروز (سه‌شنبه) از ساعت 11:30 در هوای سرد ورزشگاه شهید کاظمی و با حضور ملی‌پوشان خود به تمرین پرداختند.

میلاد سرلک تنها غایب تمرینات پرسپولیس است که امروز هم زیر نظر کادر پزشکی به تمرینات اختصاصی پرداخت و سایر بازیکنان بدون مشکل در اختیار کادر فنی بودند.

دروازه‌بان‌ها هم زیر نظر مربی خود به تمرینات ویژه پرداخته آماده حضور در بخش‌های دیگر تمرینات تیمی شدند، علیرضا بیرانوند هم با ماسک مخصوص تمرین کرد.

تمرین امروز با حضور بازیکنان در سالن بدنسازی آغاز شد و سرخپوشان به‌مدت 15 دقیقه به کار با وزنه پرداختند، سپس وارد زمین چمن شدند و در بخشی از زمین، پاسکاری‌های تحت فشار و حفظ توپ را انجام دادند.

چهار ملی‌پوش پرسپولیس بعد از استراحتی که کادر فنی برای آنها در نظر گرفته بود، به تمرینات بازگشتند و پیش از شروع تمرین، دقایقی با اعضای تیم و کادر فنی درباره مسابقات جام جهانی به صحبت پرداخته با یکدیگر خوش‌و‌بش کردند.

انتهای پیام/+


منبع: https://tn.ai/2817665

در قسمت‌های بعدی، حمله به دروازه و در پایان فوتبال درون‌تیمی در دستور کار قرار گرفت. تمرین امروز حدود 80 دقیقه به‌طول انجامید.