بازگشت بازیکنان استقلال به تمرینات با وعده جدید خطیر- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2932563به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه استقلال؛ این باشگاه درباره بازگشت بازیکنان تیم فوتبال استقلال به تمرینات گروهی بیانیه‌ای را صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: از امروز (جمعه) بازیکنان دوباره به تمرینات گروهی بازخواهند گشت و علی خطیر مدیرعامل باشگاه استقلال حداکثر تا روز سه‌شنبه آینده بخشی از مطالبات فصل گذشته بازیکنان را پرداخت خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، بازیکنان تیم استقلال چند روزی را به دلیل پرداخت نشدن مطالبات‌شان تمرینات را تحریم کرده بودند.

متن بیانیه باشگاه استقلال به شرح زیر است:

«ضمن تسلیت به مناسبت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان و قبول عزاداری‌های ملت ایران، به اطلاع هواداران فهیم باشگاه استقلال می‌رساند انشاءالله تمرینات گروهی تیم از امروز دوباره از سر گرفته خواهد شد تا برای اولین بازی فصل در روز جمعه آینده مقابل صنعت نفت آبادان آماده باشیم. علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد مشکلات بچه‌ها را درک می‌کند و از آن اطلاع دارد. فداکاری و صبوری بازیکنان استقلال قابل تقدیر است. با پیگیری‌ها و تلاش‌های صورت گرفته از سوی مدیریت باشگاه، انشاءالله تا روز سه‌شنبه هفته آینده بخشی از مطالبات فصل گذشته بازیکنان پرداخت می‌شود تا قدری از مشکلات بچه‌ها کاسته شود. همچنین سعی و همت مدیرعامل باشگاه و اعضای محترم هیئت مدیره نیز بر این است که در فصل جدید پرداخت‌ها به روز شود.از هواداران عزیز استقلال نیز بابت همراهی و همدلی با مجموعه تیم و باشگاه قدردانی می‌شود.»