بازدید مسئولان وزارت ورزش و سازمان لیگ از ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

همچنین جلسه هماهنگی و ساماندهی هواداران مسابقه آلومینیوم اراک و استقلال اهواز با حضور حجت‌الاسلام احدی مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش، پیرایش مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی، رجائیان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم و حجت‌الله بهمنی مدیر روابط عمومی و فرهنگی سازمان لیگ و سرمشوقین و اعضای کانون هواداران باشگاه عصر روز دوشنبه در محل باشگاه آلومینیوم برگزار شد.

همچنین با توجه به اینکه برای اولین بار قرار است بانوان در لیگ برتر در ورزشگاه اراک حاضر شوند، مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش تأکید کرد: ورود بانوان به ورزشگاه می‌بایست با حفظ کرامت آنها باشد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2940944

وی با اشاره به تشکیل انجمن هواداری و داوطلبی ورزش خاطر نشان کرد: ما باید حداکثر استفاده را از ظرفیت هواداری در مسائل اجتماعی و فرهنگی مثل محیط زیست، مبارزه با اعتیاد و… را داشته باشیم. 

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران، مسئولان وزارت ورزش و جوانان و سازمان لیگ به همراه رئیس هیئت فوتبال استان مرکزی و مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک از ورزشگاه امام خمینی (ره) این شهر بازدید کردند تا شرایط حضور بانوان به بهترین شیوه ممکن در این ورزشگاه مهیا شود.

حجت‌الاسلام احدی در این جلسه اظهار داشت: هواداران سرمایه‌های ورزش فوتبال هستند که متولیان می‌بایست شرایط لازم برای حضور شایسته هواداران در ورزشگاه‌ها را فراهم کنند.

حجت‌الله بهمنی نیز از باشگاه آلومینیوم اراک و مسئولان کانون هواداران این باشگاه تشکر کرد.