اکوان: بدون توجه به وضعیت صنعت نفت فقط به گرفتن 3 امتیاز فکر می کنیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

وی با اشاره به سه گلی که در این فصل برای ذوب‌آهن به ثمر رسانده است، یادآور شد: هر سه گلی که در این فصل زدم مقابل تیم‌های جنوبی یعنی صنعت نفت‏، فولاد و نفت مسجدسلیمان بوده که این موضوع در نوع خودش جالب است. امیدوارم در دو بازی بعدی هم فرصت گل زدن داشته باشم.

آرمان اکوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره بازی حساس تیمش برابر صنعت نفت که تیمی پرطرفدار در فوتبال ایران محسوب می‌شود، گفت: ما می‌دانیم آنها تیمی ریشه‌دار و پرطرفدار هستند و مردم آبادان هم دوست دارند که تیم‌شان در لیگ برتر بماند، ولی فوتبال یک بازی جوانمردانه است و ما باید با قدرت کامل برابر صنعت نفت قرار بگیریم. ما توجهی به شرایط آنها نداریم و فقط به گرفتن سه امتیاز فکر می‌کنیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2893164

 

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در ادامه تأکید کرد: صنعت نفت بعد از آمدن ویسی شرایط خیلی خوبی پیدا کرده است و آنها می‌خواهند با پیروزی در این بازی شانس بقای خود را بیشتر کنند، ولی ما هم به فکر برد هستیم و دوست داریم در دو بازی پایانی نمایش خوبی داشته باشیم و امتیازهای‌مان را بیشتر کنیم.

اکوان در پایان در مورد اینکه کدام تیم قهرمان لیگ برتر خواهد شد، اظهار داشت: پیش‌بینی واقعاً سخت است و هر دو تیم پرسپولیس و سپاهان می‌توانند این عنوان را به دست بیاورند. امیدوارم تیمی که شایسته است، قهرمان شود.