اولین واکنش گل محمدی بعد از حذف سپاهان؛ به زودی درباره همه چیز صحبت می کنم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2858389سرمربی پرسپولیس در خصوص دلایل عدم حضورش در نشست خبری بعد از این دیدار گفت: هیچ دلیل خاصی نداشت. ابتدا از خبرنگاران محترم عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم در نشست حاضر شوم. فقط بخاطر یک‌سری مسائلی که داخل و خارج از باشگاه رخ داده بود، خواستم فعلا صحبت نکنم تا به تیم فشار وارد نشود اما به زودی درباره همه چیز حرف خواهم زد. هواداران عزیز بدانند که تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که در هر دو جام پرقدرت ادامه دهیم و ان‌شاءالله در پایان فصل خوشحال‌شان کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی که پس از برتری 4 بر 2 پرسپولیس مقابل سپاهان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران در نشست خبری حاضر نشد، در اولین واکنش به پیروزی مهم سرخپوشان اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش زیاد تیم و حمایت هواداران برد خوبی به دست آوردیم و خوشحالیم که به مرحله بعد صعود کردیم. شادی این برد تقدیم به همه هواداران عزیزمان که از ابتدای فصل در کنار پرسپولیس و حامی اعضای تیم بوده‌اند.