اعلام رسمی باشگاه استقلال بابت شکست در پروژه حق تبلیغات محیطی/ وزیر مبلغ را به یک سوم رساند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

امروز حجت کریمی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا پروژه حق تبلیغات محیطی با شکست مواجه شده است، گفت: «اگر سازمان لیگ با ما همراهی می‌کرد و این پروژه شکست نمی‌خورد. سازمان لیگ قیمت‌ها را پایین آورده و از سوی دیگر مشکلاتی برای پخش مسابقات وجود داشت و باعث شد چنین اتفاقی رخ دهد.»

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2790547

کریمی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال همچنان سردمدار باشگاه‌های لیگ برتری برای مدیریت تبلیغات محیطی خواهد بود یا خیر، گفت: هنوز در این باره تصمیمی نگرفته‌ایم.

او همچنین گفت که استقلال باید بابت فصل جاری 60 میلیارد تومان به سازمان لیگ می‌داد که با ورود وزیر ورزش این مبلغ به یک سوم کاهش پیدا کرد و به 20 میلیارد تومان تقلیل یافت.

استقلالی‌ها در همان زمان عنوان کردند که در هر بازی 10 میلیارد تومان از سازمان لیگ دریافت می‌کنند که از این مبلغ، 3 میلیارد به سازمان لیگ می‌رسد. با این حال مسئولان سازمان لیگ در مصاحبه‌هایی که اخیراً داشته‌اند اعلام کرده‌اند که استقلال تنها بابت یک بازی فصل گذشته چنین پولی پرداخت کرده و برای امسال نیز پولی نداده است. دعوای استقلال و سازمان هیچ‌گاه پایانی نداشت و حتی بر سر محل برگزاری نشست‌های خبری نیز دچار چالش شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه استقلال در ابتدای فصل گذشته لیگ و همزمان با حضور مصطفی آجورلو تلاش کرد حق تبلیغات محیطی بازی‌های خانگی خود را از سازمان لیگ بگیرد. اتفاقی که بعد از مدتی رخ داد و این باشگاه پس از کش‌وقوس‌ها و دعواهای فراوان با سازمان لیگ توانست حق تبلیغات محیطی را در اختیار بگیرد.