اعتراض باشگاه نساجی به اخراج نشدن بازیکن مس رفسنجان + عکس و فیلم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال نساجی مازندران در شرایطی روز گذشته به تساوی یک – یک مقابل مس رفسنجان دست پیدا کرد که نیمه اول را با برتری یک بر صفر پشت سر گذاشته بود، ولی عوامل این تیم معتقد هستند که در نیمه اول علاوه بر زدن یک گل، باید ‌حریف‌شان هم 10 نفره می‌شد.

باشگاه نساجی از کمیته داوران درخواست می‌کند نظر خود را شفاف در مورد این صحنه اعلام کند تا رسماً مشخص شود این تیم در مسابقه روز گذشته زیان دیده است. بدون شک اگر داور در این صحنه از کارت قرمز استفاده می‌کرد حریف شب گذشته نساجی حدود 70 دقیقه 10 نفره باید به مسابقه ادامه می‌داد».

تیم فوتبال نساجی مازندران , تیم فوتبال مس رفسنجان ,

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2942342

.

رسانه رسمی باشگاه نساجی با انتشار فیلم این صحنه نسبت به عدم اخراج نیما انتظاری بازیکن مس رفسنجان در دیدار روز گذشته، نسبت به قضاوت بیژن حیدری معترض شد. متن پیام اعتراض آنها به شرح زیر است: «تکل خشن بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان روی پای سعید بیگی در دقیقه 18 مسابقه از زاویه دوربین باشگاه نساجی. متأسفانه داور در این صحنه به جای کارت قرمز مستقیم تنها به کارت زرد بسنده کرد، اما تصاویر و ویدئوهای منتشرشده نشان می‌دهد شدت ضربه به حدی بود که پای بیگی از چند ناحیه دچار جراحت شدید شد.