اظهارات تاج درباره دیدارش با اینفانتینو/ یک ایرانی عضو کمیته اجرایی کافا شد + تصاویر- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان درباره جلسات امروز خود با جیانی اینفانتینو و شیخ سلمان تصریح کرد: بعد از برگزاری مجمع کافا، نشست‌های جداگانه‌ای با رئیس فیفا و رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا داشتم. محور اصلی بحث در هر دو جلسه، موضوع رفع مشکل انتقال منابع مالی فوتبال ایران بود. راهکارهای تازه‌ای در این باره مورد بررسی قرار گرفت که امیدوارم فرصت‌های جدیدی برای فوتبال ایران فراهم آورد. ضمن اینکه با توجه به مشکلات مربوط به انتقال پول به شرکت تأمین‌کننده کمک داور ویدئویی، این موضوع هم از دیگر مواردی بود که در این نشست‌ها مورد بحث قرار گرفت. علاوه بر این، طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار شد رئیس فیفا هم در آینده به کشورمان سفر کند تا موضوعات مرتبط  مورد پیگیری قرار گیرد.

فوتبال , مهدی تاج , فوتبال , مهدی تاج , فوتبال , مهدی تاج , فوتبال , مهدی تاج , فوتبال , مهدی تاج ,

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2888535

براساس این گزارش، در ابتدای این نشست، رئیس فدراسیون آسیا مرکزی برای حاضرین در جلسه سخنرانی کرد و در ادامه اینفانتینو درباره رشد و توسعه فوتبال در منطقه مرکزی آسیا گفت: خوشبختانه در سال گذشته شش دوره مسابقه برای زیرگروه در این منطقه انجام شده است و این می‌تواند نویدبخش روزهای خوبی برای فوتبال پایه در آسیا باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، هشتمین کنگره فدراسیون آسیا مرکزی به منظور انتخابات نایب رئیس و عضو کمیته اجرایی این مجموعه با حضور جیانی اینفانتینو رئیس فیفا، شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، مهدی تاج نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و رئیس کافا و مسئولان عضو فدراسیون آسیا مرکزی امروز (سه‌شنبه) در شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار شد.

در ادامه این جلسه، رأی‌گیری برای انتخاب نایب رئیس و عضو کمیته اجرایی کافا آغاز شد و با کناره‌گیری روشن ایرماتوف داور ازبکی از نایب رئیسی کافا، محمد یوسف و ارسلان اینازورف از کشورهای افغانستان و ترکمنستان به‌عنوان نواب رئیس کافا و هدایت ممبینی از ایران و داستان بیک کانکوف از قرقیزستان به‌عنوان اعضای کمیته اجرایی کافا انتخاب شدند.

دکتر اسدی مقدم رئیس کمیته  انتخاباتی کافا اداره این جلسه را برعهده داشت.

همچنین مهدی تاج نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از برگزاری هشتمین کنگره فیفا در تاجیکستان گفت: نشست خوبی با حضور رئیس فیفا، معاون او و رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد. در این جلسه، درباره موضوعات مختلف مرتبط با توسعه و رشد هر چه بیشتر منطقه آسیای مرکزی تبادل‌نظر شد. فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای میزبانی نهمین کنگره کافا ابراز کرد. به‌طور حتم، تعامل میان کشورهای عضو کافا در آینده بیشتر و بیشتر خواهد شد و امیدوارم در نهایت این همکاری‌ها باعث پیشرفت‌های همه جانبه فوتبال در کل قاره شود.