اشجاری: چرا برخی افراد می گویند به قوم تالش توهین کرده ام؟!/ بازیکنانم بیمار هستند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی افزود: با همه مشکلات، کادر فنی باید پاسخگوی نتایج باشد و تنها کاری که از ما برمی‌آید، عذرخواهی است. به تیمی که تنش زیادی دارد، نیامدم که سقوط کند، آمدم که کمک کنم. کل دریافتی‌ام از قرارداد امسالم تنها چهار درصد بوده است. من دنبال سود و منفعت نبودم که برخی‌ها می‌گویند چرا فلانی چوکا را رها نمی‌کند و نمی‌رود. تمام تلاشم این بود که نیم‌فصل اول را با 12، 13 امتیاز به پایان برسانیم تا در نقل‌وانتقالات بازیکن جذب کنیم. در بازی با استقلال خوزستان 16 بازیکن داشتیم که یکی زیر 21 سال بود. اینها را نمی‌گویم که هوادار بگوید بهانه می‌گیرد. ثانیه 29 بازی گل خوردیم و در عرض پنج دقیقه دو بار دروازه‌مان باز شد تا شیرازه تیم از هم بپاشد. در این شرایط سعی کردم تیم را از بحران خارج کنم، ولی نشد. چیزی که من را اذیت می‌کند، اشتباهات فردی و سریالی بازیکنانم است که واقعاً نمی‌دانم چه کار کنم. بازیکن باتجربه ما که سال‌ها در لیگ دسته اول و دوم بازی می‌کند، اشتباه بچگانه می‌کند. با این حال پاسخگوی اول و آخر مسائل فنی گردن من است و از زیر آن دَر نمی‌روم.

اشجاری در رابطه با مشکلات مدیریتی چوکا خاطرنشان کرد: من مدیری نمی‌بینم و تنها با شخصی به نام بهمن محمدیاری در ارتباط هستم که توانستیم کارها را پیش ببریم. در بازی با استقلال خوزستان دوباره بحث بازگشت علی نامداری مطرح شد. ایشان صحبت‌هایی در رختکن انجام داد که امیدوارکننده بود. ضمن اینکه بخشی از هزینه سفرمان را نامداری داد. تنها چیزی که به هوادار می‌خواهم بگویم این است که خودمان بیشتر شرمنده هستیم. در فوتبالم چنین نتیجه‌ای را ندیده بودم، اما چرا برخی افراد می‌گویند به قوم تالش توهین کرده‌ام؟ مگر چه کار کرده‌ام؟ برخی‌ها می‌گویند این بدترین باخت چوکا بوده و به نوعی به تالش بوده است، اما زمانی که اتفاقات بدی می‌افتاد، باید جلوی مشکلات را می‌گرفتند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2800360

سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش با بیان اینکه مشکلات این تیم صرفاً فنی نیست، تصریح کرد: چوکا از ابتدای فصل دچار مشکل شد. ما کلاً یک دفاع چپ و راست داریم. هر کسی را دفاع وسط گذاشتیم اشتباه فردی داشت و گل خوردیم. دستم خیلی باز نیست، اما با این حال تا قبل از هفته‌ای که گذشت، فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذاشتیم. البته اینها توجیه نیست و می‌دانم شرایط بد است. بازیکنانم بیمار هستند و روح‌شان آسیب دیده است. تلاش کردم با رفاقت شرایط را بهتر کنم، اما نمی‌دانم چرا وقتی موقعیت گیر می‌آوردیم گل نمی‌زنیم، ولی حریفان به راحتی گل می‌زنند.

وی یادآور شد: من سرمربی تیم هستم و یک بند پاداش دارم که اگر چوکا در لیگ بماند، 20 درصد پاداش بگیرم. به‌عنوان سرمربی خیلی تلاش کردم وضعیت چوکا بهتر شود. یک تعهد اخلاقی دادم که اگر 70 درصد قراردادم پرداخت شود 30 درصد باقیمانده را ببخشم. کدام مربی چنین کاری می‌کند؟ اگر چوکا در لیگ بماند 20 درصد پاداش می‌گیرم که به اضافه 70 درصد باز هم 10 درصد دیگر باقی می‌ماند. من چوکا را دوست داشتم و منتی نیست. یک تنه تلاش می‌کنیم شرایط را بهتر کنیم و هوادار هم باید صبور باشد. باید نیم‌فصل بازیکن بگیریم و به هواداران قول می‌دهم در این شرایط نمانیم. اگر می‌دانستم شرایط درست نمی‌شود نمی‌ماندم تا آبرویم حراج شوم و هر چیزی بشنوم.

 

حسن اشجاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست 6 بر صفر تیم فوتبال چوکای تالش مقابل استقلال خوزستان در هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال، اظهار داشت: من شرایط چوکا را می‌دانستم که آمدم و اگر بگویم نمی‌دانستم، دروغ گفته‌ام. تیم در بحث مالکیت و سفرها مشکل دارد. فکر کردیم می‌توانیم تا نیم‌فصل تیم را سر و سامان دهیم. در زمان حضورم شروع خوبی داشتیم و سه تساوی در مصاف با تیم‌های قدرتمند گرفتیم. قبل از آمدنم، چوکا چند بازی را باخته بود و برابر یک تیم که حاضر به حضور در میدان نشد، سه امتیاز گرفت. ما آمدیم که آرامش بدهیم.