اسماعیلی: شاید تا یکی دو سال آینده به مسجدسلیمان نرویم/ ورزشگاه وطنی مشکلی برای میزبانی در آسیا ندارد!- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

وی در مورد اتفاقات دیدار روز گذشته نساجی با نفت مسجدسلیمان و پرتاب جسمی برنده از سوی هواداران نفت تصریح کرد: متأسفانه این اتفاق افتاد و همه ایران دیدند و فیلمش موجود است. متأسفم که ادعا می‌کنیم در همه جنبه‌ها رشد کرده‌ایم، ولی هر سال که می‌گذرد ضعف‌های‌مان بیشتر مشخص می‌شود. متأسفانه توجیه مسئولان نفت برای سرپوش گذاشتن روی این اتفاقات بود که اصلاً زیبنده فوتبال ما نیست. به‌عنوان مدیر تیم نساجی باید بگویم شاید تا یکی دو سال آینده برای بازی با نفت به مسجدسلیمان نمی‌رویم. این حرف را به خاطر خودمان نمی‌گویم، به خاطر سلامت فوتبال می‌زنم. قسمت باز تیغ برنده به دست من رسید و ممکن بود به سر بازیکنان خودشان بخورد.

وی در پاسخ به این سؤال که باشگاه نساجی محل میزبانی دیدارهایش در لیگ قهرمانان آسیا را مشخص کرده است، گفت: قطعاً شهید وطنی اولین ورزشگاه ما خواهد بود. بعید است این ورزشگاه به غیر از یک موضوع مورد تأیید قرار نگیرد، چون تمام شرایط لازم را دارد. آن یک مورد را هم جزو پوئن‌ها می‌دانیم و می‌توانیم رفع کنیم. ورزشگاه دوم‌مان نیز احتمالاً در اصفهان خواهد بود. زمین ورزشگاه شهید وطنی مشکل خاصی ندارد و فقط رنگش عوض شده که به دلیل نبود هیتر است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اسماعیل اسماعیلی پس از برگزاری قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی و رویارویی نساجی مازندران با پیکان در این مرحله اظهار داشت: ما عنوان قهرمانی فصل گذشته را یدک می‌کشیم، ولی تیم‌مان امسال شرایط خودش را دارد. پیکان تیم قابل احترام و باکیفیتی است و کار سختی برابر آنها خواهیم داشت. اگر چه بازی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شود که پوئن مثبتی برای ما خواهد بود، ولی در مجموع بازی سنگینی را با این تیم پیش‌بینی می‌کنیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2864130

اسماعیلی در واکنش به انتشار تصویری از یک شی‌ء برنده عجیب خاطرنشان کرد: اشتباهی بود که  رخ داد و با همکاران‌تان در این زمینه صحبت کردم. باید به شکل دیگری ماجرا را بیان می‌کردند.

سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چرا نباید این مسئله از طرف استان و بچه‌های مسجدسلیمان پیگیری شود. می‌دانیم تماشاگران‌شان نگران امتیازهای از دست رفته‌شان هستند، ولی بحث فوتبال در داخل مستطیل سبز متفاوت با این اتفاقات است.