ارسال گزارش دیدار آلومینیوم – پرسپولیس به کمیته انصباطی/ حضور بانوان پرسپولیسی در ورزشگاه و اعلام تاریخ هفته ششم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سازمان لیگ پیش از این برنامه 5 هفته اول لیگ برتر را اعلام کرده بود و اکنون طبق اعلام سهیل مهدی هفته ششم لیگ برتر روزهای 19 و 20 شهریور ماه برگزار می‌شود.

سهیل مهدی همچنین درباره اینکه با توجه به برگزاری دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در تاریخ چهارشنبه 9 شهریور بانوان در ورزشگاه آزادی حضور خواهند داشت، عنوان کرد: ان‌شاءالله؛ البته تصمیم‌گیری نهایی در همه موارد برعهده پلیس و شورای تأمین است اما به نظر نمی‌رسد منعی در این باره وجود داشته باشد.

پیش از این اعلام شده بود که هفته‌ چهارم روزهای 8 و 9 شهریور و هفته پنجم 14 و 15 شهریور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2764335

رئیس کمیته مسابقات لیگ درباره حضور تماشاگران در دیدار آلومینیوم و پرسپولیس اظهار داشت: این مسابقه با حکم کمیته انضباطی قرار بود بدون حضور تماشاگر برگزار شود. ممکن است همکاری لازم در بعضی از قسمت‌ها صورت نگرفته باشد. باید گزارش ناظر بازی به ما برسد تا ببینیم چه اتفاقاتی رخ داده است. این گزارش را تحویل ارکان قضایی خواهیم داد و از سوی کمیته انضباطی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تیم ملی ایران از 20 شهریور اردوی آماده‌سازی خود را آغاز می‌کند تا برای حضور در جام جهانی آماده شود. از این رو طبق اعلام رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر بازی‌ تیم‌هایی که نفرات ملی‌پوش دارند روز 19 شهریور به انجام خواهد رسید.