ابراهیمی: قطر در همه چالش ها برای میزبانی از جام جهانی موفق بوده است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

 

امید ابراهیمی در خاتمه اظهار داشت: به طور شخصی احساس قطری‌ها را در میزبانی جام جهانی فوتبال 2022 درک می‌کنم. من نزدیک به پنج سال است که در این کشور برجسته زندگی می‌کنم و نخستین تجربه‌ام حضور در الاهلی و سپس انتقال به الوکره بود. در همین راستا روابط خیلی خوبی با هواداران و مدیران فوتبال قطر دارم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2785311

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه الوکره قطر، امید ابراهیمی گفت: آمادگی قطر برای میزبانی از جام جهانی فوتبال 2022 مثال‌زدنی است. کمیته عالی پروژه‌ها و میراث جام جهانی 2022 با پایبندی به تمامی ابزارهای موفقیت به دنبال نمایش آن در بهترین شرایط است.

کاپیتان تیم الوکره افزود: اعتماد من به کمیته سازماندهی جام جهانی 2022 بی‌اندازه است. این اعتماد نیز به دلیل حضورم در سالیان اخیر در تیم‌های الاهلی و الوکره و همچنین حضور با باشگاه‌ها و تیم ملی فوتبال ایران در  مسابقات مختلفی به میزبانی قطر است. قطر در سالیان اخیر با چالش‌های مختلفی مواجه بوده و با تکیه بر تلاش‌های منسجم و تیمی توانسته به موفقیت‌های خوبی دست یابد. بزرگترین گواه این موضوع نیز میزبانی قطر از دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا در دوره همه‌گیری جهانی کرونا بود. همچنین چالش‌های عمومی دیگری را در جام باشگاه‌های جهان و عرب فراموش نمی‌کنیم. این تورنمنت‌ها شاخصی برای قطر در نشان دادن توانمندی و رسیدن به اهداف موردنظر بودند.