آموزش صرافی کوینکس + نحوه کار و ثبت نام در Coinex دلفین وست

در قسمت Referral code اگر کسی شما را معرفی کرده است ، آن کد را وارد کنید. از ویژگی جذاب این صرافی این است که هم می توان ارز دیجیتال مورد نظر را خریداری کرده و به عنوان سرمایه گذاری آن را در حساب صرافی نگهداری کرد و یا با آن معامله کرد و ارز دیگری خریداری کرد. البته برای آموزش صرافی کوینکس باید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید. صرافی کوینکس برای هر معامله حدود 0.2% می باشد که البته با چندین راه مختلف میتونید این مقدار کارمزد رو تا 0.1 هم برسونید. این مقدار کارمزد جز به صرفه ترین کارمزد ها بین صرافی های مختلف است. همچنین مانند صرافی بایننس که با نگه داشتن ارز BNB میتونستید از کارمزد های دریافتی رو کمتر کنید، در این صرافی هم میتونید با نگهداری ارز دیجیتال CET میتونید از کارمزد معاملات خودتون کاهش بدهید.

کوینکس امنیت خریدار و فروشنده ارز دیجیتال را تا حد زیادی تأمین می‌کند. اما گاهی امن‌ترین بسترهای معاملاتی نیز در معرض حملات سایبری قرار می‌گیرند. بنابراین در استفاده از کوینکس هم باید اقدامات امنیتی بیشتر را برای حساب کاربری خود لحاظ کرد. آموزش معاممله گری ارزهای دیجیتال با روش پرایس اکشنCoinEx از هزینه های سازنده و خریدار در سکوی معاملاتی خود استفاده می کند. سازندگان بازار معامله گرانی هستند که با قیمت مشخصی می فروشند یا می خرند.

چگونه امنیت حساب کاربری در کوینکس را بالا ببریم؟

صرافی کوینکس به عنوان یک پلتفرم معاملاتی از انواع قراردادهای فیوچرز، معاملات اسپات، و مارجین پشتیبانی می کند. کاربران می توانند از نسخه های مختلف آن بر روی وب سایت و تلفن هوشمند استفاده نمایند. صرافی کوینکس کاربران ساکن ایران را مورد تحریم قرار نداده ولی برای دسترسی به این صرافی از ایران لازم است از فیلتر شکن استفاده گردد.

چگونه می توان ارزهای کریپتو را به حساب CoinEx واریز کرد؟

کوینکس ویژگی‌های مهمی دارد که منجر شده است تا نسبت به دیگر صرافی‌ها بیشتر مورد توجه قرار گیرد. تا اینجا حساب شما در کوینکس ساخته شده است و باید در ادامه دوباره وارد آن شوید و مراحل احراز هویت خود را انجام دهید. معامله رمزارزها در کوینکس به گونه ای است که کاربران کم تجربه هم می توانند با ریسکی بسیار پایین در آن فعالیت داشته باشند. اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد این سایت لطفا به بازدید از وب سایت ما. اگر شما چند پوزیشن باز در قسمت معاملات مارجین داشته باشید، وام‌ها به ترتیب زمانی تسویه می شوند و ابتدا سود وام و سپس وجوه استقراضی تسویه می شوند. هنگامی که وام و سود هر دو پرداخت شد، وضعیت سفارش به “پرداخت شده” تغییر می‌کند و محاسبه‌ی سود متوقف می‌شود.

  • اولین گمانه‌ای که به ذهن اکثر افراد می‌رسید، تحریم شدن ایران توسط این صرافی بود.
  • در این طرح‌ها شما با استیک (قفل کردن) کردن تعداد مشخصی از یک ارز خاص که معمولا توکن بومی صرافی کوینکس است، می‌توانید پس از چند روز، دارایی خود را به همراه سود آن برداشت کنید.
  • این موضوع برای افرادی که تمایل دارند در پلتفرم‌های مختلف فعالیت کنند چندان خوشایند نیست.

صرافی ادعا می‌کند برداشت های کوچک در کمتر از ۵ دقیقه پردازش می‌شود. در مورد کارمزد‌ها، CoinEx فقط هزینه Maker / Taker را کم می‌کند. روش‌های پرداخت فیات مانند کارت اعتباری یا نقدی و انتقال SEPA را نیز می‌پذیرد.

آموزش صرافی کوینکس + نحوه کار و ثبت نام در Coinex دلفین وست