آقاجانپور: کیانی و اخباری در سخت ترین شرایط کنار تراکتور بودند/ باید مراقب باشیم تا تیم به حاشیه نرود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

آقاجانپور راجع به کار کردن با پاکو خمس نیز یادآور شد: خمس مربی بسیار خوبی است و علاقه دارد که روی زمین فوتبال بازی کنیم، ولی متأسفانه کیفیت زمین چمن ورزشگاه یادگار امام این اجازه را به ما نمی‌دهد. من حتی شنیده‌ام که وزارت ورزش موافق بوده است تا چمن ورزشگاه عوض شود، ولی شاید مسئولان استانی دوست نداشته باشند این اتفاق رخ دهد. اگر می‌خواهیم موفق باشیم و فصل خوبی را پشت سر بگذاریم باید به ساختارها هم توجه کنیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2919239وی در پاسخ به این پرسش که «آیا تراکتور می‌تواند مدعی قهرمانی در فصل آینده باشد؟»، تأکید کرد: این سؤالی است که مدیران باشگاه و سرمربی تیم بهتر می‌توانند در موردش صحبت کنند، ولی طبیعتاً تمام هدف ما این است که بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم و اتفاقات خوبی را رقم بزنیم. باید تیم تکمیل شود و فصل را شروع کنیم تا ببینیم چه شرایطی ایجاد خواهد شد.

 

وی در پایان درباره جدایی مهدی کیانی، محمدرضا اخباری و محمد عباس‌زاده سه بازیکن باتجربه تراکتور گفت: آنها در روزهایی که تراکتور سخت‌ترین شرایط را داشت کنار تیم بودند، ولی به هر حال با تصمیم باشگاه یا خودشان در نهایت جدا شدند و من درس‌های زیادی از این بازیکنان یاد گرفتم. برای هر سه عزیز آرزوی موفقیت دارم.

محمد آقاجانپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تراکتور و شروع تمرینات این تیم گفت: نسبت به فصل گذشته تغییراتی داشته‌ایم و نفرات جدیدی به تیم اضافه شده‌اند. هدف ما این است که روند خوب سال گذشته را ادامه دهیم و باشگاه هم می‌خواهد شرایط خوبی را در تیم ایجاد کند تا بتوانیم در بازی‌های داخلی و همچنین لیگ قهرمانان آسیا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

مدافع تیم فوتبال تراکتور در مورد پیوستن سعید آقایی به تراکتور و حاشیه‌هایی که در این خصوص ایجاد شده است، گفت: به نظر من ماجرای سعید آقایی باید توسط باشگاه، هواداران، کادر فنی و خود سعید مدیریت شود. ما بهترین هواداران را داریم و آنها انگیزه اصلی ما هستند، ولی باید مراقب باشیم تا تیم به حاشیه نرود و اگر دنبال اتفاقات خوب هستیم همه چیز را باید از خودمان شروع کنیم. ما یک خانواده هستیم و نباید کاری کنیم که حریفان از برخی مسائل و حواشی ما به نفع خودشان سوءاستفاده کنند.