آغاز ماجراجویی تیم امید برای رسیدن به پاریس/ هنگ کنگ؛ اولین راستی آزمایی شاگردان عنایتی- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

رضا عنایتی سرمربی تیم امید در نشست خبری قبل از بازی مقابل هنگ‌کنگ گفت که مهمترین مشکل تیمش عدم شناخت از این تیم شرق آسیایی است، ولی با این شرایط آماده هرگونه مبارزه در زمین هستند و نمی‌خواهند سورپرایز شوند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال امید ایران که برای شرکت در مسابقات مرحله مقدماتی زیر 23 سال آسیا به ازبکستان سفر کرده است امروز (چهارشنبه) در اولین بازی خود در گروه E رقابت‌ها به مصاف هنگ‌کنگ خواهد رفت.

دیدار ایران – هنگ‌کنگ از ساعت 15:30 امروز (چهارشنبه – به وقت ایران) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2952365

11 تیم اول هر گروه در این مرحله از رقابت‌ها به همراه چهار تیم برتر رتبه دوم گروه‌های یازده‌گانه جواز حضور در جام ملت‌های زیر 23 سال آسیا 2024 را کسب می‌کنند تا به همراه قطر (میزبان مسابقات) 16 تیم برگزارکننده رقابت‌های آسیایی باشند، مسابقاتی که امسال از دل آن نمایندگان قاره کهن در المپیک مشخص خواهند شد.

شاگردان عنایتی در گروه E مسابقات فوتبال مقدماتی زیر 23 سال آسیا با تیم‌های ازبکستان، هنگ‌کنگ و افغانستان همگروه هستند که به طور حتم سخت‌ترین بازی‌شان برابر ازبکستان میزبان مسابقات خواهد بود.

این بازی سرآغاز ماجراجویی تیم امید است، چرا که امیدهای فوتبال ایران پس از پایان مسابقات این گروه، باید خودشان را برای بازی‌های آسیایی هانگژو چین آماده کنند و در صورت صعود به مرحله نهایی انتخابی المپیک 2024 پاریس، مهیای کار اصلی در آن پیکارها شوند.

عنایتی در تیمش نفرات شاخصی مثل یاسین سلمانی، محمدرضا خالدآبادی، آریا برزگر و … را دارد که با وجود سن کم، تجربه خوبی کسب کرده‌اند. همچنین امین حزباوی و اللهیار صیادمنش دو بازیکن لژیونر شاخص هستند که کادر فنی تیم امید، امید زیادی به آنها دارد.