آشوبی: پرسپولیس همچنان نیاز شدیدی به مهاجم دارد/ سه تیم، رقیب سرخپوشان برای قهرمانی هستند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

کارشناس فوتبال ایران یادآور شد: هنوز معتقدم پرسپولیس در نیم فصل نیاز شدید به جذب یک مهاجم دارد. این مهاجم می‌تواند با مشخصات بازیکنی مثل لوکادیا باشد یا اینکه با صلاحدید کادر فنی بازیکنی با ویژگی‌های دیگر جذب شود. لوکادیا نشان داد، جذب یک بازیکن باکیفیت در مدت کوتاه چقدر می‌تواند برای تیم مؤثر و مفید باشد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2832384

وی درباره اینکه با دو بازی گذشته پرسپولیس و درخشش بازیکنانی چون محمد عمری و دانیال اسماعیلی‌فر می‌توان گفت غیبت لوکادیا دیگر به چشم نمی‌آید، عنوان کرد: اگر شرایط به شکلی پیش می‌رفت که لوکادیا می‌ماند الان درباره یک پرسپولیس باکیفیت‌تر و قدرتمندتر صحبت می‌کردیم. هرچند الان نیز گروهی که در تیم هستند کیفیت بسیار بالایی دارند. نمی‌توانیم نقش پررنگ لوکادیا را انکار کنیم. طبیعتاً با شکل جدایی این بازیکن پیش از دربی، مشخص بود که تیم نیاز به زمان خواهد داشت تا جای خالی او را پر کند و اکنون این اتفاق در حال رخ دادن است.

فرزاد آشوبی در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی 5 بر یک پرسپولیس مقابل نساجی اظهار داشت: این نتیجه فوق‌العاده‌ای برای پرسپولیس بود. با وجود اینکه تیم از دقیقه 58 و پس از اخراج ترابی 10 نفره شد کار بزرگی صورت گرفت. این پیروزی در هفته پایانی نیم فصل خیلی برای پرسپولیس مهم بود. هم تیم با صدرنشینی نیم فصل را به پایان برد و هم اینکه با روحیه‌ای خوب برای نیم فصل دوم آماده خواهد شد. هرچند قهرمانی در نیم فصل ارزشی ندارد ولی این عنوان نشان می‌دهد مسیر تیم رو به جلو است.

آشوبی درباره اینکه با پایان نیم فصل اول، کدام تیم‌ها را به عنوان رقیب اصلی پرسپولیس برای کسب قهرمانی می‌داند، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه به پایان نیم فصل رسیدیم، می‌توانیم درباره سرنوشت لیگ بهتر صحبت کنیم. استقلال و گل‌گهر رقبایی هستند که می‌توانند در مسیر قهرمانی پرسپولیس تأثیرگذار باشند. سپاهان هم البته با تیم خوبی که دارد می‌تواند به این موفقیت دست پیدا کند. سپاهان نوسان زیادی داشته ولی نمی‌توان منکر کیفیت قابل احترام این تیم شد. یکی از این 4 تیم با توجه به روندی که طی کرده‌اند می‌توانند قهرمان لیگ امسال باشند.

وی درباره اینکه پرسپولیس با صدرنشینی در نیم فصل چقدر برای قهرمانی در پایان فصل امیدوار خواهد بود، گفت: پرسپولیس مدعی جدی قهرمانی است. با جذب نفراتی که پیش از فصل صورت گرفت قابل پیش‌بینی و قابل انتظار بود که پرسپولیس به چیزی جز قهرمانی فکر نکند ولی اینکه در نهایت چه شرایطی رقم بخورد بستگی به شرایط نیم فصل دوم دارد. تیم باید در نیم فصل دوم کم نوسان باشد و از سوی دیگر با بالاترین تمرکز به مسیرش ادامه دهد.