آذرباد: نباید صنعت نفت را دست کم بگیریم/ به زودی پاس گل های من هم شروع می شود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2779781

وی که فصل گذشته جزو بهترین پاسورهای لیگ برتر بود راجع به اینکه چرا امسال پاس گل نداده است، تصریح کرد: من امسال پاس گل ندادم، ولی یک پاس منجر به پنالتی دادم و از لحاظ صحیح بودن پاس‌ها نیز آمار خوبی داشتم. مطمئناً به‌زودی پاس گل‌های من هم شروع می‌شود و همیشه دوست دارم جزو بازیکنان تأثیرگذار تیمم باشم.

 

محسن آذرباد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت مس رفسنجان گفت: تیم ما خوشبختانه وضعیت خوبی دارد و قبل از تعطیلی لیگ توانستیم اولین برد را در لیگ برتر به دست بیاوریم و در تعطیلات هم دو بازی دوستانه انجام دادیم. ما البته می‌توانستیم در شش بازی قبلی بیشتر امتیاز بگیریم، ولی سه بازی بیرون از خانه انجام دادیم و این موضوع کمی کار را برای ما سخت کرد، از طرفی بدشانسی هم آوردیم و همین موضوع باعث شد تا چند امتیاز حساس از دست بدهیم.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان در مورد بازی با صنعت نفت در هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: ما به هیچ عنوان حق نداریم آنها را دست‌کم بگیریم و اگر تصور کنیم که بازی‌ ساده‌ای در پیش داریم قطعاً ضربه خواهیم خورد. صنعت نفت بازیکنان خوبی دارد و مطمئناً برابر ما انگیزه خواهند داشت، ولی ما هم می‌خواهیم سه امتیاز این بازی را بگیریم تا شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم.