آذرباد: برای یک اتفاق خوب تا آخرین هفته لیگ می جنگیم/ بازی ما با تراکتور 6 امتیازی است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

وی که در این بازی یک پاس گل داد، تصریح کرد: این سومین پاس گلی بود که در رقابت‌های امسال دادم. با توجه به آماری که فصل گذشته داشتم طبیعتاً توقعات از من بالا بود، ولی امیدوارم در ادامه تعداد پاس‌هایم را بیشتر کنم. البته تیم ما امسال در گلزنی بدشانس هم بوده است در غیراینصورت هم من و هم مهاجمان می‌توانستیم آمار بهتری داشته باشیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2858711

محسن آذرباد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی پرگل تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: با توجه به شرایطی که در جدول داشتیم و همچنین نتایجی که در این هفته رقم خورد باید سه امتیاز را می‌گرفتیم و خدا را شکر که این اتفاق برای تیم ما رخ داد. این درست است که چهار گل به صنعت نفت زدیم، ولی در مورد آنها باید با احترام صحبت کنیم، چون جزو تیم‌های ریشه‌دار در فوتبال ایران هستند.

آذرباد در پایان خاطر نشان کرد: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و تمام هدف‌مان این است که بهترین رتبه را به دست بیاوریم. همه می‌دانند تیم‌های بالای جدول چه شرایطی دارند، ولی مطمئن باشید تا آخرین هفته می‌جنگیم تا یک اتفاق خوب را رقم بزنیم.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان راجع به بازی بعدی تیمش برابر تراکتور نیز اظهار داشت: با توجه به جایگاهی که ما و تراکتور در جدول داریم این بازی برای مس رفسنجان یک مسابقه شش امتیازی محسوب می‌شود و تحت هر شرایطی باید تراکتور را شکست بدهیم.