آتش سوزی خانه عابدزاده در اسپانیا + عکس- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

 


منبع: https://tn.ai/2861795

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت «diariodeleon» گزارش داد که خانه امیر عابدزاده در منطقه سن میگل ده آرگانسا دچار آتش‌سوزی شده که دروازه‌بان تیم ملی کشورمان در این سانحه آسیبی ندیده است.

دو ماشین آتش‌نشانی و چهار آتش‌نشان به محل حادثه اعزام شدند. آنها متوجه آتشی شدند که در طبقه پایین خانه کاملاً گسترش یافته و آن را تقریباً از بین برده بود. عملیات خاموش کردن آتش از ساعت 2:55 تا ساعت 3:10 روز پنجشنبه انجام شد و شخصی در این حادثه آسیب ندید. خانه نیز تا حدودی تحت تأثیر دود و بقایای ذغال آتش بود.»

عابدزاده در 22 دیدار از 29 هفته مسابقات لالیگای 2 به میدان رفته است. پونفرادینا در جایگاه نوزدهم جدول 22 تیمی این مسابقات جای دارد.

این سایت درخصوص این اتفاق نوشت: آتش‌سوزی سبب ویرانی سقف خانه‌ای شد که دروازه‌بان پونفرادینا در آن زندگی می‌کرد. ساعت 11 چهارشنبه شب، یک ساکن منطقه سن میگل ده آرگانسا با دپارتمان آتش‌نشانی پونفرادینا درباره آتش‌سوزی تماس گرفت؛ آتشی که از یک دودکش آغاز شد و به نظر می‌رسید به سراسر سقف گسترش یافته است.

امیر عابدزاده , لژیونرهای فوتبال ایران , امیر عابدزاده , لژیونرهای فوتبال ایران , امیر عابدزاده , لژیونرهای فوتبال ایران ,

انتهای پیام/